Showing all 7 results

 • Suplementy diety

  Arginina+witaminy – dla sportowców i seniorów

  Arginina wzbogacona dużą dawką witamin: C, D, K, B6,B12  oraz kwasem foliowym, które zmniejszają uczucie znużenia i zmęczenia( np. po intensywnym treningu). Produkt zwiększa produkcję kolagenu. którego najbardziej potrzebują osoby podejmujące zwiększony wysiłek fizyczny(szybsze zużywanie się stawów) oraz osoby starsze, narażone na urazy kości i stawów ze względu na wiek.

 • Suplementy diety

  Filetowany aloes królewski w żelu do picia

  Filetowany miąższ aloesu w żelu zawierający ponad 200 aktywnych substancji odżywczych, o wszechstronnym, pozytywnym wpływie na organizm, udowodnionym licznymi badaniami naukowymi

  Opakowanie zawiera 1 litr żelu. Przy minimalnym dawkowaniu wystarcza na około miesiąc. Przy optymalnym dawkowaniu wystarcza na około 10 dni.

 • Suplementy diety

  Kolcowój chiński+ekstrakt z lukrecji – na regenerację

  Połączenie koncentratu z owoców kolcowoju chińskiego, z wyciągiem bioflawonoidowym z korzenia lukrecji. Kompozycja wybitnie regenerująca. Wzmacnia układ odpornościowy, odżywia i oczyszcza organizm z toksyn i wolnych rodników. Dla osób potrzebujących regeneracji po chorobach lub długotrwałym leczeniu farmakologicznym.

 • Suplementy diety

  Kompozycja ziół i witamin na poprawę koncentracji

  Forever Focus to mieszanka ziół, witamin i minerałów, które pomagają zachować sprawność, produktywność i skupienie umysłu. Przeznaczona przede wszytkim dla osób, które narażone są na duży wysiłek umysłowy i stres, oraz dużą ilość informacji do przyswojenia i przetworzenia.

 • Suplementy diety

  Korzeń maca i spółka – kompozycja super wzmacniająca

  Połączenie regenerującego wpływu koenzymu Q10,  oraz wzmacniającego działania korzenia maca, postawi na nogi każdego kto potrzebuje siły do działania. Dodatkowo zawarty w tym suplemencie diety buzdyganek ziemny wpływa korzystnie na układ nerwowy a śliwa afrykańska, muira puama i palma sabal, działają jak silne antyoksydanty.

 • Suplementy diety

  Nature Min- minerały z dna morskiego

  Tabletki z minerałami pochodzącymi z dna morskiego. Przeznaczone szczególnie dla tych osób, których dieta składa się głównie z produktów wysoko przetworzonych(puszki,mrożonki z długim terminem przydatności)), konserwowanych i oczyszczonych z naturalnych substancji odżywczych

 • Suplementy diety

  Witaminy i mikroelementy +kilkanaście super-foods w jednym

  Jeśli jesteś znużony, brakuje ci sił, żyjesz w stresie, podejmujesz duży wysiłek fizyczny, lub jesz dużo smażonego jedzenia to mieszanka ta będzie dla Ciebie pomocna. Jest tu kilkanaście najsilniejszych dostepnych super-foods oraz najwazniejsze witaminy i mikroelementy.