Biżuteria magnetyczna. Zdrowie+uroda

Opublikowane przez admin w dniu

biżuteria elektromagnetyczna

To smutne, ale w dzisiejszych czasach biżuteria magnetyczna powoli staje się już koniecznością. Dlaczego? Z powodu pandemii, każdemu z Nas grozi mniejsze lub większe niedotlenienie związane z koniecznością chodzenia w maskach i przyłbicach.

Narządem, który potrzebuje najwięcej tlenu do tego by sprawnie funkcjonować jest mózg człowieka. Jakiekolwiek spadki stężenia tlenu w pierwszej kolejności odczuwa właśnie ten narząd. Niedotleniony człowiek, nie może sprawnie myśleć, jest apatyczny łatwo się irytuje i stresuje.Staje się bardzo podatny na manipulacje.

Wpływ biżuterii magnetycznej na organizm

Biżuteria magnetyczna silnie oddziałuje na układ krążenia. Generowane przez nią pole magnetyczne wpływa m.in na krew płynącą w tętnicach i żyłach, na procesy przemiany materii w ciele czy na ruch i tempo przemieszczania się komórek.

Szczególnie wrażliwe na te pola są cząstki posiadające tak zwane momenty magnetyczne (np. hemoglobina oraz liczne enzymy) uczestniczące w najbardziej intensywnych procesach życiowych. Nawet w słabym polu magnetycznym, hemoglobina jak i enzymy zawierające wewnątrz metale, bardzo zwiększają swoją aktywność. Dzięki temu szybciej i wydajniej odbywa się przemiana materii i energii w ciele

Pole magnetyczne wytwarzane przez znajdujące się w biżuterii magnesy, pozwala dużo lepiej dotlenić cały organizm. Dotleniona krew szybciej dociera do każdej komórki naszego ciała, w tym do mózgu zwiększając w ten sposób, naszą zdolność do koncentracji i sprawność myślenia,

Magnesy neodymowe umieszczone w biżuterii, stymulują także organizm do wytwarzania jonów ujemnych, które zapobiegają procesom degeneracyjnym organizmu.

Dr n. med. J. Kunosic sugeruje noszenie
bransoletek magnetycznych:
na lewej ręce jeśli ktoś ma problemy z niskim ciśnieniem
lub na prawej ręce jeśli ktos ma problemy z ciśnieniem wysokim.

Jak biżuteria magnetyczna wpływa na wodę w naszym ciele?

Woda jest tzw. dipolem, co oznacza, że w obecności pola magnetycznego, znacznie zwiększa zdolność rozpuszczania tlenu, oraz poprawia lepkość oraz stężenie jonów wodorowych ( ph ). Pole magnetyczne wywołuje efekt tzw. piezoelektryczny w kolagenie i innych białkach organizmu co ma szczególne znaczenie w procesach wzrostu i gojenia się kości.

Najnowsze badania dowodzą, że zarówno naturalne pola magnetyczne jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy funkcjonowanie organizmu, nasze zdrowie oraz samopoczucie.

Noszenie biżuterii magnetycznej zapewnia zdrowy, młody wygląd, oraz lepszą kondycję fizyczną jak i psychiczną, a co najważniejsze wzmacnia odporność organizmu. W dzisiejszych czasach ta musi być bardzo silna, jesli nie chcemy ulegaać nie tylko wirusom i bakteriom, ale i skutkom społecznego strachu, związanego z tym co dzieje się w związku z pandemią covida.

Produkcją przedmiotów magnetycznych, zajmuje się firma Energetix, która na rynku europejskim działa już od 20 lat, a polskim od lat 14. Jeśli będziesz chciał zamówić dla siebie, jakąś biżuterię tej marki, to tutaj znajduje się katalog prawie wszystkich produktów tej firmy. Oprócz biżuterii, mozna znaleźć w nim także inne produkty elektromagnetyczne jak: wkładki do butów, obroże dla psów, podkładki do strukturyzacji wody, urządzenia do masażu i wiele innych.

KATALOG PRODUKTÓW MAGNETYCZNYCH FIRMY ENERGETIX

Jeśli będziesz chciał zamówić jakiś produkt, to napisz do mnie na adres e-meil [email protected], a ja złożę zamówienie w Twoim imieniu, lub udzielę ci więcej informacji o interesującym Cię produkcie. Jestem partnerem biznesowym marki Energetix, więc moge nabyć dla Ciebie te produkty z dodatkową zniżką. Jeśli byłbyś zainteresowany to śmiało pisz.

Kategorie: Misja strony

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial