Czym są czakry i jak działają?

Opublikowane przez admin w dniu

Czym sa czakry

Czakry to ośrodki energetyczne w organiźmie człowieka To miejsca w których krzyżuje się najwięcej kanałów energetycznych przenoszących energię życiową w ciele.

Czakry pobierają, przetwarzają i rozprowadzają energię życiową po całym naszym ciele. Odpowiadają także za wysyłanie naszej energii wewnętrznej do świata zewnętrznego i materializowanie w nim pragnień i oczekiwań naszego umysłu

Skąd czakry czerpią tą energię? Każdy z Nas ma wrodzony zapas energii wewnętrznej, podarowany nam od rodziców w chwili poczęcia. Zapas tej energii magazynowany jest w nerkach i nazywany jest przez chińczyków esencją życiową.Każdy narząd, każda komórka ma swój większy lub mniejszy zasób energii 

Oprócz tego czakry mają zdolność do pobierania i przetwarzania energii z zewnątrz: z pożywienia, powietrza, słońca, ziemi, otoczenia w którym się znajdujemy. Wszystko we Wszechświecie jest jakiegoś rodzaju energią, .Czakry w mniejszym lub większym stopniu pobierają i przetwarzają te energie .

W jaki sposób rozpoznać stan naszych czakr?

Od poziomu energii w naszym organizmie zależy nasza żywotność, zdrowie, szczęście,sposób postrzegania świata. Harmonijny przepływ tej energii zapewnia pomyślność i materializację własnych pragnień i oczekiwań.

Jeżeli przepływ naszej energii jest jednak zaburzony,lub zablokowany wtedy zaczynają pojawiać się choroby oraz życiowe problemy. Przyczyną tych wszystkich blokad w przepływie energii jest nieharmonijne życie i przebywaniu w otoczeniu energii o niskich częstotliwościach.

Czym jest owe nieharmonijne życie?

Czakry- Przyczyny nieharmonijnego lub zablokowanego przepływu energii 

Płytki oddech, zanieczyszczone powietrze. spożywanie przetworzonego jedzenia i wody, unikanie promieni słońca i kontaktu z naturą,

Jeśli w taki sposób żyjesz, to niemal na pewno przepływ energii w twoim ciele jest słaby lub zablokowany, a ty do procesów życiowych zużywasz energię z własnych zapasów. Gdy ta się skończy po prostu umrzesz

Niekorzystnie na przepływ energii w naszym ciele wpływa również promieniowanie elektromagnetyczne generowane przez wi-fi, 5g, telefonię komórkową.

Gdy te energie działają na nasze czakry w nadmiarze, .powoduje to osłabienie oraz blokowanie przepływu energii w ciele. Na szczęście można się przed tym wpływem ochronić, korzystając m.in z przedmiotów magnetycznych z wbudowanymi magnesami, które wzmacniają i chronią nasze własne pole elektromagnetyczne.

Sporo energii tracimy również gdy nasz umysł skupia się na negatywnych myślach i emocjach, czyli takich które generują lęk, gniew, wstyd, zawiść, żal.W zależności od myśli, na jakich się skupiasz, możesz albo dodawać sobie energii, albo zużywać swoją energię.

Energia wymieniana jest także podczas kontaktu z ludźmi. Jeśli przebywasz w otoczeniu, które narzeka, cieszy się z niepowodzeń innych, użala się nad sobą lub wykorzystuje inne istoty do własnych celów, po kontakcie z takimi ludźmi będziesz odczuwał spadek własnej energii.

Niekorzystnie na stan i przepływ naszej energii wpływa także zbyt krótki sen, nadmiar pracy fizycznej lub mentalnej, prowadzenie siedzącego trybu życia

Każdy z nas posiada 7 podstawowych głównych czakr, które odpowiadają za gromadzenie i generowanie określonego rodzaju energii W kolejnym artykułach z tej serii omówię szczegółowo każdą z tych czakr, opiszę w jaki sposób rozpoznawać ich zaburzenia oraz w jaki sposób je łagodzić i naprawić.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial