Druga część e-booka ,,Co ci w sercu gra” jest już gotowa!

Opublikowane przez admin w dniu

W grudniu, po wydaniu pierwszej części z serii ,,Czego i jak się uczyć by było to dla nas korzystne i przyjemne”, pt. ,,Co ci w sercu gra. Oprogramowania umysłu jak działają i jak je zmieniać, postanowiłem pójśc za ciosem i jak najszybciej napisa drugą część.

Zajęło mi to 3 miesiące, ale wreszie udało mi się ją ukończyć. Całość liczy 95 stron,

O czym pisałem w części 2?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jaka jest twoja prawdziwa natura? Jaki jest prawdziwy cel i przeznaczenie twojej egzystencji? Dla jakich dziedzin życia, wręcz się urodziłeś, a w jakich możesz miec problemy i komplikacje?

Odpowiedzi na takie pytania poszukiwało już w przeszłości wiele zaawansowanych starożytnych kultur. Wiele z nich jak np. kultury Dalekiego Wschodu stwierdziło, że głównym składnikiem budującym egzystencję materialną, zarówno na planie fizycznym jak i mentalnym, są żywioły: ziemia, woda, powietrze, ogień i eter.

Z tych żywiołów zbudowane jest wszystko: nasze ciała, pożywienie, które spożywamy, planety. Żywioły te wpływają na nas nawet na planie mentalnym. Ogień to moc, inicjatywa, odwaga, siła przebicia. Woda to wrażliwość emocjonalna, empatia, Powietrze to bystra inteligencja, lotny umysł. Ziemia to nawyki, dyscyplina, 

Z tej książki dowiesz się jak siły zywiołów, kształtują nasze ciała i jak wpływają na nasze umysły. Opisałem m.in. to, do czego prowadzą niedobory lub nadmiary energii poszczególnych żywiołów, oraz to jak za pomocą diety i okreslonych aktywności psychicznych, równoważyć energie żywiołów w naszym organiźmie.

O czym jeszcze pisałem?

  Opisałem również jak na podstawie analizy planetarnej energii zywiołów z chwili czyjegoś urodzenia, określić dosyć szczegółówe warunki i okoliczności, z jakimi przyjdzie się komuś w życiu mierzyć.

Podałem także linki do stron internetowych, na których można wykreślić za darmo, kosmogram ilustrujący, ułożenie planet z chwili i miejsa czyjegoś narodzenia. Po przeanalizowaniu teorii czytania kosmogramów, zawartej w książe,czytelnik będzie w stanie wykonać samodzielną analizę własnego kosmogramu.

Książkę tą mozna kupić w moim sklepie na tej stronie(u mnie za 8 zł), ale i w kilku różnych księgarniach internetowych(tam są po 10zł)

Link do darmowego pierwszego rozdziału znajduje się TUTAJ

Wszystkie informacje zawarte w tej książce są podsumowaniem wiedzy, oraz doświadczenia, którego zdobyłem w ciągu ostatnich 5 latach, podczas praktycznej analizy kosmogramów

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial