Gdzie odnajdę piękno? Fotoksiążka zrodzona z twórzczej inspiracji

Opublikowane przez admin w dniu

W tym tygodniu, postanowiliśmy z moją żoną @margo_lord, by po raz pierwszy stworzyć coś co połączy moje talenty i zainteresowania literackie i pisarskie, oraz jej talent fotograficzny. Stwierdziliśmy, że idealnym połączeniem słowa i obrazu jest fotoksiążka. Obrazy harmonijne ze słowem, mają dużo większą moc wpływu, niż wtedy gdy wystepują one osobno.

Przysiedliśmy wspólnie nad jej pięknymi fotografiami, wybraliśmy kilkadziesiąt, które wywoływały w nas największe emocje, a później zacząłem tworzyć, tekst, który rezonowałby swoją energią z jej pięknymi obrazami.

W taki sposób powstała ksiązka ,,How to catch a beauty” Najpierw napisaliśmy ją po angielsku bo uznaliśmy, że w tym języku, będzie mogło zobaczyć ją więcej osób, ale później przetłumaczyliśmy ją także na język polski.

O czym opowiada fotoksiążka ,,Gdzie odnajdę piękno”

Jest to obrazkowa historia poruszająca tematykę boskiego potencjału i możliwości drzemiących w człowieku. Udziela wskazówek na temat tego w jaki sposób można ten boski potencjał rozwinąć przejawić,  jak wielkie ma to znaczenie dla całej naszej planety. Opisuje również jakie zagrożenia czekają na prawdziwych i szczerych poszukiwaczy piękna.

W książce tej znajduje się 68 fotografii rozmieszczonych na 50 stronach.

Publikuję w tym artykule 8 wybranych losowo stron z tej ksiązki . Nie są one opublikowane w takiej kolkejności w jakiej występują w książce.

Jeśli chciałbyś kupić tą fotoksiążkę to możesz ją nabyć na platformie e-book point za 8zł, lub bezpośrednio ode mnie za 5 zł. Jeśli chciałbyś kupić ją ode mnie to napisz do mnie na adres e-meil [email protected] Fotoksiążkę, prześlę ci w formatach pdf, epub i mobi

Przypominam również że możesz nabyć ode mnie także dwa inne moje e-booki z cyklu ,,Co ci w sercu gra” Pierwsza część pt. Oprogramowania umysłu jak działają i jak je zmieniać” pomaga zrozumieć jak ważny jest umysł i jak wiele różnych sposobów myślenia i postrzegania świata może rozwinąć człowiek. Każdy widzi rzezywistość na swój własny sposób, a ta książka pomoże Ci zrozumieć jakie to sa sposoby. E-book ten liczy 92 strony

Druga część pt. ,,Odkryj swoją naturę i przeznaczenie”, opisuje jak ważne dla wschodnich kultur są żywioły, a także jak według nich kształtują one nasze ciała, umysły a nawet okoliczności życiowe w poszczególnych dziedzinach zyciowych. Dzięki tej książce będziesz mógł wykreslić samodzielnie i przeanalizować swój kosmogram urodzeniowy, czyli mapę pokazującą jakie żywioły wpływają na twoje funkcjonowanie w różnych dziedzinach życia. Wskazują typ inteligencji, stosunek do pieniędzy, do uczenia się, sposób reagowania na emocje, podejście do stosunkuów międzyludzkich, stosunek do samego siebie, i wiele innych. Ilość stron 95.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial