Ogłaszam rok 2021 rokiem „Najlepszej wersji każdego Z nas”

Opublikowane przez admin w dniu

Czy postanowiłeś w tym roku wprowadzić sobie jakiś nowy pozytywny nawyk? To właśnie dzięki naszym nawykom jesteśmy tym kim jesteśmy. Dzięki nim albo się rozwijamy albo degenerujemy. Złe nawyki ciągną nas w dół, a te pozytyne dodają skrzydeł.

Chcę podzielić się z tobą nawykiem, który postanowiłem wdrożyć sobie od nowego roku. Cały rok 2021 , ogłosiłem dla siebie jako rok „Najlepszej wersji Łukasza Dziedzica”.

Wiem, że tak będzie. Skąd to wiem?

Zauważyłeś, że posiłek smakuje o wiele lepiej, gdy jemy coś po długim poście, lub wtedy gdy jesteśmy bardzo głodni?

Że słońce i jego promienie sprawiają większą radość gdy pojawią się po kilku tygodniach deszczu, niż wtedy gdy świeci ciągle?

Rok 2020 był dla Wielu z Nas rokiem gdy w nasze życie wkroczyło tornado, które przewróciło wszystko do góry nogami. Jedni oberwali bardziej, inni mniej, ale w 2021 gdy to wszystko wreszcie się skończy, życie będzie smakować dużo lepiej niż zwykle

Metaforycznie mówiąc, przed pandemią, dla wielu z Nas, poziom trudnościa naszego życia wynosił 3-4. Pandemia podkręciła trudność wszystkiego to poziomu 5-10 .Każdy z ‘Nas przez wiele miesięcy musiał intensywnie się gimnastykować, by się do tego wszystkiego dostosować i dopasować.

Gdy tylko skończa się restrykcje okołopandemiczne, które rujnowały gospodarki, po jakimś czasie problemy, które znów będziemy na codzień doświadczać, wrócą do poziomu 3-4. Ale my sami po tym co przeżyliśmy w 2020, będziemy już osobami z poziomu 5-10.

To już nie będą dla Nas nawet problemy. Z taką percepcją będziemy płynąć we flow, cokolwiek powiemy lub zrobimy.

Moim codziennym nawykiem na rok 2021 będzie to, że będę po prostu mocno w to wierzył przez kilka minut, zaraz po tym gdy się przebudzę. Co da mi ten nawyk? Zobaczę w 2021, podsumuję wszystko i podzielę się tym z wami na poczatku stycznia 2022 roku, gdy zaplanuje sobie kolejny nowy regularny nawyk.

Zachęcam także i Ciebie byś codziennie patrzył na rok 2021 jak na rok w którym będziesz najlepszą wersją samego siebie

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial